help
Pomoc
Najczęściej zadawane pytania
phone
Infolinia32 445 34 34
pon - pt08:00 - 18:00
mail
info@banyo.pl
Odpisujemy natychmiast

Blog

Jak dobrze urządzić i zaaranżować dużą łazienkę?

Jak dobrze urządzić i zaaranżować dużą łazienkę?

Duża łazienka jest marzeniem wielu z nas. Jest ona nie tylko wygodna w codziennym użytkowaniu. Takie pomieszczenie staje się przestronnym pokojem kąpielowym, a nawet domową strefą SPA, w której można zaznać relaksu po całym dniu zmagań z codziennymi obowiązkami. Jeśli planujemy budowę domu, warto rozważyć wygospodarowanie nieco większej przestrzeni na to pomieszczenie. A jak najlepiej je zaaranżować, by maksymalnie wykorzystać korzyści płynące z dużej powierzchni?


Przeczytaj więcej

Łazienka w stylu loftowym - jak ją zaplanować i zaaranżować?

Łazienka w stylu loftowym - jak ją zaplanować i zaaranżować?Styl loftowy już dawno przestał być domeną tylko i wyłącznie poindustrialnych budynków. Z jego atutów korzystają mieszkańcy domów, mieszkań i apartamentów. A z jego pomocą urządzają salony, sypialnie, kuchnie, łazienki, albo po prostu całą dostępną przestrzeń. Czym charakteryzuje się ten styl? Dlaczego jest lubiany? I jak sprawdzi się przy urządzeniu łazienki? To właśnie na tym pomieszczeniu skoncentrujemy naszą uwagę w tym artykule. Zapraszamy do lektury.
Przeczytaj więcej

Jak zamontować i obudować stelaż WC w łazience?

Jak zamontować i obudować stelaż WC w łazience?

Na wolnostojące miski WC decyduje się coraz mniej osób wykańczających lub remontujących łazienkę czy toaletę. Znacznie częściej wybierane są miski mocowane do specjalnych stelaży. To o wiele nowocześniejsze rozwiązanie. Znane jest już od wielu lat i na dobre „zainstalowało” się w naszych domach. Stelaż wymaga wykonania obudowy, co może być dodatkowym wyzwaniem przy urządzaniu łazienki. Jednak w większości wypadków zabudowa stelaża WC to świetna okazja na stworzenie ciekawej i funkcjonalnej aranżacji. Jak się do tego zabrać?


Przeczytaj więcej

© 2022 Banyo.pl wszelkie prawa zastrzeżone

pixel