help
Pomoc
Najczęściej zadawane pytania
phone
Infolinia32 445 34 34
pon - pt08:00 - 18:00
mail
info@banyo.pl
Odpisujemy natychmiast

Banyo. Od 10 lat robimy to, na czym znamy się najlepiej:

Pomagamy wyposażać łazienki.

 

Banyo.pl to coś więcej niż kolejny sklep z płytkami i armaturą.

Jesteśmy tu po to, aby poznać Twoje potrzeby, zaproponować najlepsze i dopasowane rozwiązania, a przede wszystkim dać Ci pewność, że Twoja łazienka będzie taka, jak chcesz.

 

Banyo.pl to płytki, armatura, ceramika, kabiny, wanny, akcesoria, a przede wszystkim:

 

Produkty polskie i zagraniczne

Importujemy płytki bezpośrednio z Włoch i Hiszpanii oraz współpracujemy z polskimi fabrykami. Zapewniamy szeroki wybór płytek i wyposażenia, pośród których znajdziesz pozycje idealne pasujące do Twojego gustu i oczekiwań.

 

Bezpośrednia pomoc fachowców

Jesteśmy zespołem ludzi otwartych na Twoje potrzeby. Nie zajmujemy się tylko sprzedażą, a przede wszystkim pomocą i doradzaniem.

 

Bezdyskusyjna jakość

Wiemy, że remont łazienki robi się raz na długi czas. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz wyłącznie asortyment, którego wykonanie, trwałość i funkcjonalność będą Ci służyły latami.

 

2 000 m2 powierzchni magazynowej

Na której utrzymujemy zapas około 20 000 m2 płytek oraz setki produktów do wyposażenia łazienki. To dzięki niej wiele naszych produktów dostępnych jest “od ręki” i możesz je otrzymać nawet w ciągu 1-2 dni.

 

Dopracowany system sprzedaży i dystrybucji

Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oraz dużym wolumenom obrotów, sprowadzenie produktów z zagranicy nie zajmuje nam więcej niż 1-3 tygodnie.

Posiadamy wypracowany proces transportu sprawiający, że większość przesyłek z towarami z naszego magazynu jest pakowanych i wysyłanych już na drugi dzień od przyjęcia zamówienia.

Wygórowane standardy logistyczne ograniczają ewentualne uszkodzenia do absolutnego minimum. A dzięki ludzkiej polityce reklamacji rozwiązujemy każdy, nawet najbardziej skomplikowany problem.

 

 

W naszej pracy stawiamy na relacje i partnerskie podejście

Sprzedażą w naszym sklepie zajmują się osoby, które znają się na swoim fachu.

Nie pracujemy wyłącznie na tabelkach czy katalogach z Internetu. Regularnie aktualizujemy swoją wiedzę, zarówno z zakresu technologii, produktów, jak i designu.

Każdy produkt musimy zobaczyć i “poczuć” na własnej skórze. Wierzymy, że tylko takie podejście pozwala na zaoferowanie Ci tego, czego naprawdę potrzebujesz.

© 2024 Banyo.pl wszelkie prawa zastrzeżone

pixel