help
Pomoc
Najczęściej zadawane pytania
phone
Infolinia32 445 34 34
pon - pt08:00 - 18:00
mail
info@banyo.pl
Odpisujemy natychmiast

Sprowadzamy płytki

Dla zapewnienia szybkiej dostępności, stale utrzymujemy w magazynie zapas ok.
20 000 m2 płytek najpopularniejszych kolekcji włoskich i hiszpańskich producentów.

Wiemy jednak, że to niewielka część tego, co można znaleźć w katalogach. Dlatego specjalnie dla naszych Klientów sprowadzamy płytki na zamówienie. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem kilkudziesięciu fabryk z Włoch i Hiszpanii.

Jesli w naszym sklepie nie widzisz płytki, której szukasz - napisz do nas. Na 99% możemy ją sprowadzić, proponując korzystne warunki.

Czas realizacji dla płytek sprowadzanych na zamówienie

Zbieramy na tyle dużo zamówień, że odbiór płytek z fabryk we Włoszech i w Hiszpanii dokonujemy raz w tygodniu, co zapewnia ciągłość dostaw oraz szybką realizację. Cały proces od złożenia zamówienia do dostawy na nasz magazyn trwa od 1 do 3 tygodni. Dokładny czas potrzebny na sprowadzenie konkretnej płytki jest uzależniony od kilku czynników, dlatego możemy go podać po złożeniu zamówienia lub na zapytanie.

Po otrzymaniu zamówienia na płytki, które wymagają sprowadzenia kontaktujemy się z fabryką w celu potwierdzenia dostępności oraz możliwego terminu przygotowania towaru do odbioru. Po otrzymaniu tych informacji podamy Ci możliwy termin realizacji zamówienia. Termin możemy również określić już przed złożeniem zamówienia - wystarczy, że skorzystasz z formularza kontaktowego lub zadzwonisz do nas.

Dostawa zamówienia

Po przyjęciu płytek na nasz magazyn, skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu dostawy. Dostawa kurierem, tak jak w każdym innym wypadku na ogół trwa nie więcej niż 1 dzień roboczy.

© 2024 Banyo.pl wszelkie prawa zastrzeżone

pixel