help
Pomoc
Najczęściej zadawane pytania
phone
Infolinia32 445 34 34
pon - pt08:00 - 18:00
mail
info@banyo.pl
Odpisujemy natychmiast

Umywalki meblowe - umywalki do zabudowy

Umywalki meblowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą stworzyć funkcjonalną i estetyczną aranżację łazienki. Dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, modele umywalek meblowych oferowane przez producentów pozwalają na dopasowanie ich do każdego wnętrza. Wiele umywalek meblowych jest wyposażonych w szafki, co umożliwia przechowywanie kosmetyków i akcesoriów łazienkowych w jednym miejscu. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą Banyo.pl — koniecznie sprawdź nasz asortyment. Proponujemy umywalki Catalano w bardzo przystępnych kryteriach cenowych.

Umywalki łazienkowe meblowe do funkcjonalnej łazienki

Umywalki łazienkowe meblowe to rozwiązanie idealne dla każdego, kto chce stworzyć funkcjonalną łazienkę. Dostępne modele w różnych kształtach i rozmiarach zapewniają wiele możliwości aranżacyjnych. Są wyposażone w szafki, dzięki czemu umożliwiają przechowywanie kosmetyków i innych przedmiotów. Blat szafki jest dostępny w różnych rozmiarach i głębokościach, dzięki czemu możemy dopasować go do indywidualnych potrzeb.

 

Estetyczny wygląd umywalki meblowej z pewnością doda uroku każdej łazience. Montaż jest prosty, a dodatkowo okazuje się ona łatwa w czyszczeniu i posiada syfon. Zachęcamy do zakupu rozwiązań z naszej oferty — oprócz standardowych produktów, oferujemy również korki do umywalki oraz baterie umywalkowe stojące.

Umywalka meblowa – do małych i dużych łazienek

Umywalki łazienkowe meblowe to idealne rozwiązanie do małych i dużych łazienek. Dostępne w różnych rozmiarach i szerokościach, modele te umożliwiają dostosowanie ich do każdego pomieszczenia. Umywalki te są dostępne w białym kolorze, co pasuje do większości domowych łazienek. Okazują się łatwe w czyszczeniu i posiadają syfon oraz baterię. Zastosowanie umywalki meblowej w łazience z pewnością przyczyni się do estetycznej i praktycznej aranżacji tego pomieszczenia. W swojej bogatej ofercie posiadamy posiadamy wiele różnych rozmiarów umywalek, np. 45 cm lub 60 cm. Wszystko zależy od posiadanego miejsca w łazience oraz mebla, który będzie stanowił bazę dla umywalki. Duża szafka umożliwia przetrzymywanie wszystkich niezbędnych środków czystości oraz innych przyborów łazienkowych.

Charakterystyka umywalek meblowych — co wyróżnia wysokiej jakości umywalkę meblową?

Wysokiej jakości umywalka meblowa to produkt wyróżniający się wieloma istotnymi cechami, m.in.:

 

  1. Funkcjonalność — wyposażona w szafkę lub półki, które umożliwiają przechowywanie różnych przedmiotów. Dzięki temu umywalka meblowa staje się praktycznym rozwiązaniem, które pozwala na zachowanie porządku w łazience.
  2. Wysoka jakość wykonania — wykonana z trwałych materiałów, które są odporne na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Odpowiednio wykonana umywalka meblowa będzie służyć przez długi czas, bez potrzeby częstych napraw czy wymiany.
  3. Estetyka — dzięki temu stanie się ona ozdobą łazienki, która wprowadzi do niej nowoczesny i stylowy charakter.
  4. Praktyczne rozwiązania — wyposażona w praktyczne rozwiązania, takie jak np. specjalne otwory na baterie czy syfony, które ułatwiają montaż i użytkowanie produktu.
  5. Łatwość w czyszczeniu — łatwa do czyszczenia i pielęgnacji. Dzięki temu utrzymanie jej w czystości będzie prostsze i szybsze, co z pewnością wpłynie na zadowolenie użytkowników.
  6. Dopasowanie do indywidualnych potrzeb — dostępność w różnych kształtach, rozmiarach i modelach. Dzięki temu każdy klient będzie mógł znaleźć produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb i wymagań.

Wysokiej jakości umywalki meblowe w stylu nowoczesnym i klasycznym

Wysokiej jakości umywalki meblowe są zazwyczaj dostępne w stylu nowoczesnym i klasycznym. Poniżej opisujemy poszczególne rozwiązania.

 

Umywalki meblowe w stylu nowoczesnym

 

Umywalki meblowe w stylu nowoczesnym charakteryzują się minimalistycznym designem, prostymi kształtami i geometrycznymi liniami. Wysoka jakość wykonania jest bardzo ważna, ponieważ tego rodzaju umywalki łazienkowe często wykonuje się z materiałów takich jak szkło, stal nierdzewna, chrom czy lakierowane drewno.

 

W przypadku umywalek meblowych w stylu nowoczesnym istotne są również praktyczne rozwiązania, takie jak np. systemy amortyzacji drzwi czy specjalne uchwyty na ręczniki. Wysokiej jakości umywalka meblowa w stylu nowoczesnym to produkt, który wprowadzi do łazienki nowoczesny i elegancki charakter (wiąże się to również z estetyka pod szafką).

 

Umywalki meblowe w stylu klasycznym

 

Umywalki meblowe w stylu klasycznym charakteryzują się eleganckim i bogatym wyglądem. Często wykonane z naturalnych materiałów, takich jak drewno lub marmur. Wysoka jakość wykonania jest również bardzo ważna w przypadku umywalek meblowych w stylu klasycznym. Produkty tego typu często posiadają ozdobne elementy, np. rzeźbione zdobienia czy uchwyty w stylu retro. W przypadku umywalek meblowych w stylu klasycznym istotna jest również funkcjonalność, ponieważ często są to duże meble, które muszą spełniać wiele zadań. Wysokiej jakości umywalka meblowa w stylu klasycznym to produkt, który wprowadzi elegancki i stylowy charakter, będący połączeniem tradycji i nowoczesności.

Emporia Plan umywalka meblowa 60 cm 1722Emporia Plan umywalka meblowa 60 cm 1722
371,00 zł279,60 zł
Produkt w magazynie
Zobacz produkt
Defra Flou Frame umywalka meblowa 80 cm 4094, białyDefra Flou Frame umywalka meblowa 80 cm 4094, biały
710,00 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt
Defra Flou Frame umywalka meblowa 60 cm 4092, białyDefra Flou Frame umywalka meblowa 60 cm 4092, biały
550,00 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt
Emporia Verso umywalka meblowa 60 cm 1042Emporia Verso umywalka meblowa 60 cm 1042
611,00 zł460,00 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt
Emporia Plan umywalka meblowa 80 cm 1724Emporia Plan umywalka meblowa 80 cm 1724
480,00 zł361,30 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt
Emporia Verso umywalka meblowa 80 cm 1044Emporia Verso umywalka meblowa 80 cm 1044
842,00 zł632,90 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt
Omnires Naxos umywalka meblowa Marble+, 76 x 46 cm biały połyskOmnires Naxos umywalka meblowa Marble+, 76 x 46 cm biały połysk
592,00 zł471,04 zł
Produkt niedostępny
Zobacz produkt
Catalano Green 100 - umywalka 100 x 50 cmCatalano Green 100 - umywalka 100 x 50 cm
1 566,00 zł
Produkt niedostępny
Zobacz produkt

© 2023 Banyo.pl wszelkie prawa zastrzeżone

pixel