help
Pomoc
Najczęściej zadawane pytania
phone
Infolinia32 445 34 34
pon - pt08:00 - 18:00
mail
info@banyo.pl
Odpisujemy natychmiast

Płytki jodełka

Eleganckie płytki jodełka to idealna propozycja do aranżacji klasycznych projektów łazienek. Płytki drewnopodobne charakteryzują się ciekawym designem i gwarantują, że ich styl perfekcyjnie wkomponuje się zarówno we wnętrza tradycyjne, jak i utrzymane w stylu nowoczesnym. Jesteś ciekaw dostępnych propozycji? W tej kategorii znajdziesz mnóstwo interesujących opcji (tj. płytki jodełka francuska, dekor jodełka i wiele więcej!). Zapraszamy zatem serdecznie do zapoznania się z ofertą Banyo.pl, którą przygotowaliśmy z myślą o Twoich potrzebach i oczekiwaniach.

Płytki drewnopodobne jodełka do kuchni

Zadbaj o przyjemną atmosferę w kuchni. Płytki jodełka na podłogę przystosowane zostały do warunków panujących w stosunkowo problematycznych pomieszczeniach – tj. kuchnia. Duża ilość zabrudzeń lub nadmierna eksploatacja podczas codziennego przygotowywania posiłków nie stanowi wyzwania dla prezentowanych przez nas propozycji. Postaw więc na jakość, którą oferują płytki jodełka. Kuchnia również może pasować do ciepłych wnętrz z dużą ilością drewna. Płytka drewnopodobna jodełka to popularny produkt, który odmieni Twoją przestrzeń. Glazura w jodełkę to zawsze świetny pomysł.

Płytki jodełka w salonie i na korytarzach

Klasyczne drewniane (lub imitujące drewno) panele nie są w stanie zagwarantować Ci satysfakcjonującej odporności na uszkodzenia (np. wynikające z nadmiernej eksploatacji, zanieczyszczeń lub z obecności wilgoci)? Płytki drewnopodobne jodełka to perfekcyjna alternatywa dla Twoich potrzeb, która zapewni Ci naturalny wygląd i wieloletnią niezawodność. Nie musisz już obawiać się, że ktoś rozleje napój lub rozpuszczony śnieg w sezonie zimowym powodują zniszczenie Twojej podłogi.

Płytki układane w jodełkę francuską  idealny pomysł do perfekcyjnych wnętrz

Płytki ułożone w jodełkę na ścianie lub jako podłogowe płytki wprowadzą do Twojego wnętrza rustykalnego, ciepłego charakteru. Wzór jodełki z uwagi na swoją na swoją rosnącą popularność dostępny jest w różnych kolorach. Płytki drewnopodobne ułożone w sposób imitujący igły drzewa to uniwersalne rozwiązanie do wielu przestrzeni, nawet aranżacja wyposażona w czarne płytki świetnie współgra z ciepłem drewna. Układ ten nadaje aranżacji interesujący i charakterystyczny wygląd.

 

Płytki w jodełkę znane są również jako płytki chevron. Ułożenie płytek w jodełkę na ścianie przykuje uwagę i z pewnością zapadnie w pamięć wszystkim gościom. Kafelki chevron, aby tworzyły wzór jodełki, należy ułożyć poprzez zestawienie dwóch płyt. Prostokątne płytki można połączyć ze sobą pod kątem 45 lub 90 stopni. Płytki imitujące drewno są materiałem dużo bardziej praktycznym i odpornym od naturalnego drewna. Zarówno płytka ścienna, jak i płytki podłogowe inspirowane pięknem lasu to modny i skuteczny sposób, by w prosty sposób znacząco odmienić Twoją przestrzeń.

Płytki jodełka  ciekawa alternatywa do łazienek

Łazienki charakteryzują się zazwyczaj niewielką powierzchnią. Nic zatem dziwnego, że większość projektów tych pomieszczeń utrzymanych jest w jasnej kolorystyce z dużą ilością światła. Dzięki temu całe pomieszczenie wydaje się również większe i przestronniejsze – co pozytywnie przekłada się na samopoczucie osób korzystających z niej podczas porannej lub wieczornej toalety.
 

Jak zatem wykorzystać płytki jodełka? Łazienka udostępnia możliwość personalizacji przestrzeni w dowolny sposób. Prezentowane płytki jodełka na ścianę doskonale będą łączyć w ciepła lub nieco futurystyczną propozycją wnętrza – przekonaj się o tym na własne oczy. 
 

Coraz więcej osób decyduje się jednak na projekty domów (lub inwestycje w mieszkania) z dużą łazienką. Dzięki temu mogą oni sobie pozwolić na większy komfort i nie muszą wybierać między prysznicem lub wanną – mogą posiadać zarówno jedną, jak i drugą opcję. Sprawdź, jak wykorzystać z takich aranżacjach płytki jodełka. Cena i wysoka jakość mogą iść ze sobą parze – o czym przekonasz się w tej kategorii.

Paradyż Wildland Warm dekor chevron lewy 14,8 x 88,1 cmParadyż Wildland Warm dekor chevron lewy 14,8 x 88,1 cm
31,90 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt
Paradyż Wildland Dark dekor chevron lewy 14,8 x 88,1 cmParadyż Wildland Dark dekor chevron lewy 14,8 x 88,1 cm
31,90 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt
Paradyż Wildland Light dekor chevron prawy 14,8 x 88,1 cmParadyż Wildland Light dekor chevron prawy 14,8 x 88,1 cm
31,90 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt
Paradyż Wildland Warm dekor chevron prawy 14,8 x 88,1 cmParadyż Wildland Warm dekor chevron prawy 14,8 x 88,1 cm
31,90 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt
Paradyż Wildland Dark dekor chevron prawy 14,8 x 88,1 cmParadyż Wildland Dark dekor chevron prawy 14,8 x 88,1 cm
31,90 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt
Paradyż Wildland Naturale dekor chevron lewy 14,8 x 88,8 cmParadyż Wildland Naturale dekor chevron lewy 14,8 x 88,8 cm
31,90 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt
Paradyż Wildland Light dekor chevron lewy 14,8 x 88,1 cmParadyż Wildland Light dekor chevron lewy 14,8 x 88,1 cm
31,90 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt
Paradyż Wildland Naturale dekor chevron prawy 14,8 x 88,8 cmParadyż Wildland Naturale dekor chevron prawy 14,8 x 88,8 cm
31,90 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt
Equipe Chevron Patchwork Color Right 9 x 20,5 cm - płytka heksagonalnaEquipe Chevron Patchwork Color Right 9 x 20,5 cm - płytka heksagonalna
291,00 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt

© 2024 Banyo.pl wszelkie prawa zastrzeżone

pixel