help
Pomoc
Najczęściej zadawane pytania
phone
Infolinia32 445 34 34
pon - pt08:00 - 18:00
mail
info@banyo.pl
Odpisujemy natychmiast

Pisuary

Pisuary i bidety coraz częściej uznawane są za standardowe wyposażenie toalet i łazienek. To konstrukcje ceramiczne stosowane głównie w pomieszczeniach publicznych, toaletach w hotelach i łaźniach. Coraz powszechniej trafiają też do łazienek w domach prywatnych, głównie o dużych powierzchniach. W naszej ofercie znajdują się funkcjonalne produkty ceramiczne o niewielkich wymiarach. Przy pomysłowym projekcie znajdzie się dla nich miejsce nawet w ciasnych łazienkach w budownictwie wielorodzinnym.

Montaż pisuaru w domowych łazienkach

Pisuary kojarzą nam się głównie z ich wykorzystaniem w toaletach publicznych i toaletach w budynkach użytku publicznego. Zapewniają one mniejsze zużycie wody, a sam pisuar ścienny jest łatwiejszy w utrzymaniu czystości przy częstej eksploatacji w miejscach jak np. galerie handlowe. Również modele ze spłukiwaniem automatycznym lub ze stali nierdzewnej cieszą się popularnością w tego typu miejscach. Niemniej coraz częściej zestaw pisuarowy trafia również do nowoczesnych łazienek, a poszczególne modele różnią się kształtami i kolorami w taki sposób, by bez trudu dopasować je do pozostałej ceramiki łazienkowej i dodatków w naszym domu. Pisuar zajmuje niewiele miejsca i nie koliduje z posiadaniem klasycznej miski WC. Łazienka i jej funkcjonalność powinna być dopasowana do wszystkich domowników, a więc warto postawić na niestandardowe rozwiązania.

 

Przed zakupem pisuaru możesz skontaktować się z naszymi doradcami, którzy z pewnością pomogą wybrać Ci odpowiedni model. W swojej ofercie posiadamy m.in. modele narożne, pisuary światowych marek pokroju Villeroy Boch i wiele więcej. Galerie handlowe to nie jedyne miejsce dla pisuarów. Coraz częściej spotkać je można w domach prywatnych, a więc i Ty zdecyduj się na nieszablonowe rozwiązanie.

Pisuar ścienny dla każdego

Ceramiczne bidety kojarzą się z toaletami przeznaczonymi dla mężczyzn. To konstrukcje pozwalające na szybkie załatwienie potrzeb fizjologicznych, jednocześnie niesprawiające problemu w utrzymaniu czystości. Z kolei bidety służą do szybkiego podmywania się i są przeznaczone dla każdego, niezależnie od płci. Dzięki nim można się odświeżyć w ciągu dnia, bez konieczności brania prysznica i kąpieli.

 

W naszej ofercie znalazły się pisuary o różnych formach i kształtach. Dostarczane przez sprawdzonych producentów, są wykonane z wysokiej jakości masy ceramicznej. Każdy produkt wykazuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia użytkowe. Produkty spełniają wymagania i normy wytrzymałościowe nawet dla obiektów publicznych. Prosta stylistyka i uniwersalna biała kolorystyka sprawiają, że pisuar będzie pasował do dowolnej aranżacji łazienki. Wszystkie pisuary i bidety są objęte gwarancją producenta, dlatego zamawiając w sklepie Banyo.pl, niczego nie ryzykujesz. Zamówione produkty dostarczamy na wskazany adres przesyłką kurierską natychmiast po otrzymaniu zamówienia.

Jaki pisuar wybrać do Twojej łazienki?

Jeśli wybierasz pisuary i toalety myjące, musisz pamiętać, że wygląd tego produktu ma znaczenie drugorzędne. Ważniejsza jest jego funkcjonalność i dostosowanie do warunków technicznych panujących w łazience. Dlatego przed wyborem odpowiedniego produktu musisz zastanowić się, jakie cechy powinna mieć konstrukcja montowana w pomieszczeniu.

 

Przede wszystkim powinieneś dokładnie policzyć jaki rozmiar pisuaru będzie odpowiedni. Konstrukcje o mniejszych szerokościach są mniej wygodne w użytkowaniu, jednak nie zawsze rozmiar łazienki pozwala na zastosowanie większego produktu. Zwróć uwagę także na otwory pozwalające zamontować baterię do spłukiwania wody. To też dobry moment na wybór stylistyki i zestawienia wyglądu produktu z pozostałymi akcesoriami łazienkowymi.

 

Przy wyborze pisuaru musisz pamiętać też o sposobie jego mocowania. Ważna jest wysokość, na jakiej zawiśnie i dokładna lokalizacja w łazience. W to miejsce musisz pociągnąć przewody doprowadzające wodę i odprowadzające ją do kanalizacji. Wszystkie pisuary w naszym sklepie są wyposażone w otwory montażowe, pozwalające na przymocowanie ich do dowolnego typu konstrukcji. Pisuary można przykręcić bezpośrednio do ściany albo zamocować do stelaży podtynkowych.

 

W przypadku bidetów także nie musisz spodziewać się większych problemów montażowych, a prace przebiegają podobnie. Przy mocowaniu do ściany należy uwzględnić większe obciążenia, jakim będą poddawane. Przy wyborze konkretnego modelu również musisz wziąć pod uwagę rozmiar, doprowadzanie odpływów i odpowiednią stylistykę.

Vitra Integra Square bidet wiszący 36,5 x 54,5 cm z otworem na baterię, biały 7083B003-0288Vitra Integra Square bidet wiszący 36,5 x 54,5 cm z otworem na baterię, biały 7083B003-0288
595,00 zł
Produkt w magazynie
Zobacz produkt
Vitra Integra bidet wiszący 54 x 36,5 cm, z otworem na baterię, biały 7042B003-0288Vitra Integra bidet wiszący 54 x 36,5 cm, z otworem na baterię, biały 7042B003-0288
518,00 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt
Vitra Sento bidet wiszący 54 x 36,5 cm, biały 4338B003-1046Vitra Sento bidet wiszący 54 x 36,5 cm, biały 4338B003-1046
751,00 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt
Vitra Urinal biały - pisuar 6202B003-0198Vitra Urinal biały - pisuar 6202B003-0198
349,00 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt
Vitra Urinal biały - pisuar 6201B003-0199Vitra Urinal biały - pisuar 6201B003-0199
349,00 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt

© 2024 Banyo.pl wszelkie prawa zastrzeżone

pixel