help
Pomoc
Najczęściej zadawane pytania
phone
Infolinia32 445 34 34
pon - pt08:00 - 18:00
mail
info@banyo.pl
Odpisujemy natychmiast

Dostępne formy płatności

Dla Twojej wygody w sklepie Banyo.pl udostępniamy wiele sposobów dokonania płatności. Są to płatności kartami Visa i Mastercard, szybkie przelewy obejmujące wszystkie popularne banki w Polsce, zwykły przelew bankowy, zakup ratalny oraz płatność gotówką przy odbiorze zamówienia. Wyboru formy płatności możesz dokonać podczas składania zamówienia.

Przelew bankowy

Płatności przelewem przyjmujemy na nasze kontu w ING Banku Śląskim. Przelewy zwykle są księgowane następnego dnia roboczego po dokonaniu zlecenia.
W tytule przelewu należy podać numer zamówienia — ułatwi nam to jego odpowiednie zaksięgowanie i przyspieszy jego realizację. Niezbędne dane potrzebne do dokonania płatności otrzymasz po złożeniu zamówienia.

Za pobraniem / gotówką przy odbiorze

Umożliwiamy dokonanie płatności gotówką przy odbiorze. Jeśli towary dostarczane są kurierem, wybór tej formy płatności może spowodować naliczenie dodatkowej opłaty w wysokości 10 - 20 zł w zależności od wybranego kuriera. Wysokość dopłaty będzie widoczna w czasie wyboru metody płatności podczas składania zamówienia.

Płatność kartą lub szybki przelew online

Ta forma umożliwia natychmiastowe dokonanie płatności tuż po złożeniu zamówienia. Dzięki szybkiemu księgowaniu możemy od razu przystąpić do przygotowania towarów do wysyłki. Możliwa jest płatność kartami Visa lub Mastercard oraz przelewami online ze wszystkich popularnych banków w Polsce.
Płatność jest obsługiwana przez operatora imoje.pl — usługę świadczoną przez ING Bank Śląski.

Płatność BLIK

System szybkich i łatwych płatności mobilnych. Do identyfikacji stosuje jednorazowy kod wygenerowany przez aplikację, który należy użyć w czasie dokonywania płatności. Kod jest ograniczony czasowo i działa przez 2 minuty. Po upłynięciu tego czasu należy wygenerować nowy. Forma płatności udostępniona w ramach pierwszej bankowej bramki płatniczej imoje, obsługiwanej przez ING Bank Śląski S.A.

Płatność Apple Pay

Płatności Apple Pay są jedną z metod dostępnych w ramach bramki płatności Blue Media. Po dokonaniu wyboru produktów oraz sposobu wysyłki wybierz Apple Pay jako metodę płatności. Zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę operatora płatności z domyślnie zaznaczonym polem Apple Pay. Teraz po prostu potwierdź swoją transakcję, skanując swój odcisk palca lub twarz — i gotowe!

Płatność Google Pay

Teraz możesz płacić szybciej i wygodniej, korzystając z karty kredytowej, która jest bezpiecznie przechowywana w Google Pay. Niezwykła funkcjonalność tego rozwiązania znacznie ułatwia proces zakupu, eliminując konieczność powtarzania danych karty przy każdym kolejnym zakupie.

Raty BNP Paribas

Raty BNP Paribas oferują łatwy i szybki proces przyznania kredytu z podpisaniem umowy on-line i potwierdzeniem tożsamości przez przelew 1 zł lub Bank (OpenBanking). Decyzja kredytowa zostanie przesłana na wskazany przez Ciebie adres e-mail po potwierdzeniu przez sklep dostępności towaru.

Raty Santander

Raty Santander Consumer Bank to nowoczesne i wygodne rozwiązanie, które niesie za sobą wiele korzyści:

  • masz możliwość nabycia wybranych towarów/usług przed czasem niezbędnym do zgromadzenia potrzebnych środków finansowych,
  • kupując upragniony towar/usługi na raty, oszczędności możesz przeznaczyć na inny cel,
  • możesz kupić towar/usługę lepszej jakości lub droższy,
  • kredyty na raty przez Internet to wygodna forma dokonania zakupów online​.

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Sanimex 1 Sp. z o.o. Sp.k. oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A.  jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów/ usług. Korzyści dla Klienta:

  • nowoczesna, wygodna i bezpieczna forma płatności,
  • decyzja kredytowa w ciągu 1 minuty,
  • kredytowanie od 2 do 48 miesięcy,
  • kwota kredytu od 300 zł do 20 000 zł,
  • przejrzysty, sprawny i szybki proces zakupu,
  • większe możliwości zakupowe i łatwość w podejmowaniu decyzji.

© 2024 Banyo.pl wszelkie prawa zastrzeżone

pixel