help
Pomoc
Najczęściej zadawane pytania
phone
Infolinia32 445 34 34
pon - pt08:00 - 18:00
mail
info@banyo.pl
Odpisujemy natychmiast

Blog

Jak urządzić łazienkę w stylu glamour?

Jak urządzić łazienkę w stylu glamour?Jak urządzić łazienkę w stylu glamour? Styl glamour coraz częściej jest spotykany w wystroju wnętrz domów i mieszkań. W ten wyjątkowy sposób można urządzić praktycznie każde pomieszczenie. Nasza łazienka także może być glamour. Urządzenie jej w ten sposób jest możliwe dzięki ogromnej dostępności materiałów i urządzeń. Producenci płytek, ceramiki i armatury łazienkowej posiadają w swojej ofercie wiele artykułów, które pasują do stylu glamour.
Przeczytaj więcej

Na co zwrócić uwagę przy instalacji odpływu liniowego?

Na co zwrócić uwagę przy instalacji odpływu liniowego?

Odpływ liniowy to nowoczesne rozwiązanie pozwalające estetycznie ukryć odpływ wody z kabiny prysznicowej. Sprawdzi się zarówno w małych łazienkach jak i dużych pokojach kąpielowych. Jakie są zalety odpływu liniowego? Na co uważać przy jego instalacji?


Przeczytaj więcej

Eleganckie baterie wannowe - czyli detale mają znaczenie!

Eleganckie baterie wannowe - czyli detale mają znaczenie! Baterie wannowe mogą być ozdobą naszych łazienek. Producenci prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej eleganckiej i oryginalnej armatury. Baterie wannowe są niezbędne przy każdej wannie. Na rynku jest dostępnych bardzo dużo rozwiązań tego na pozór prostego elementu armatury łazienkowej. Na co zwrócić uwagę przy wyborze baterii wannowej? Jakie są jej funkcje?
Przeczytaj więcej
12

© 2022 Banyo.pl wszelkie prawa zastrzeżone

pixel