help
Pomoc
Najczęściej zadawane pytania
phone
Infolinia32 445 34 34
pon - pt08:00 - 18:00
mail
info@banyo.pl
Odpisujemy natychmiast

Dunin mozaika

Mozaiki Dunin to jedne z najlepszych produktów tego typu na rynku. Marka jest polską firmą projektującą i produkującą materiały dekoracyjne i wykończeniowe. Oferowane przez nią produkty dają przede wszystkim możliwość realizowania własnych projektów, cechują się ponadto śmiałym wzornictwem i bogatą kolorystyką. Dunin zajmuje się głównie mozaikami i płytkami, ale także panelami dekoracyjnymi, wykonanymi z takich materiałów jak marmur, trawertyn, szkło, metal, drewno i ceramika. Jej produkty w pełni wykorzystać może nie tylko architekt, ale także dowolny inny klient. Mozaika Dunin znalazła swoje miejsce również na rynku europejskim.

Dunin – nowoczesne płytki dekoracyjne, które pomogą Ci stworzyć wyjątkowe wnętrze

Czy istnieje sposób, który pomoże odmienić oblicze wnętrza Twojego domu lub innego obiektu użytkowego, bazując na klasycznych rozwiązaniach i ciekawym wzornictwie? Rozwiązaniem będą produkty Dunin. W naszym asortymencie dostępna jest wszechstronna mozaika Dunin, która idealnie ułoży się na ścianie w Twojej kuchni, łazience lub innym pomieszczeniu.

 

Dlaczego właśnie Dunin? To polska firma, która od podstaw projektuje i tworzy wysokiej klasy materiały wykończenia wnętrz, w tym elementy dekoracyjne do łazienek czy kuchni – obecna i ceniona nie tylko w kraju, ale też większości państw Europy. Elementy produkowane przez Dunin to produkty wyjątkowo trwałe, oparte na nowoczesnych materiałach, ponadczasowym wzornictwie i niesamowicie interesującej kolorystyce. Ze względu na wyżej wymienione zalety, w naszym asortymencie pojawiły się właśnie ciekawe płytki Dunin.

Twórz unikalne wnętrza z płytkami i mozaikami Dunin

Dlaczego właśnie mozaika Dunin? Przede wszystkim układając na ścianach płytki Dunin, możesz otrzymać niesamowity, oryginalny i pasujący praktycznie do każdego stylu efekt. Samodzielnie zaprojektuj wnętrze i zaplanuj ułożenie płytek, a mozaika stanie się idealnym odzwierciedleniem Twoich potrzeb.

 

Pamiętaj, że do wykonania nowoczesnych płytek dekoracyjnych Dunin wykorzystał marmur, szło, trawertyn, metal, a nawet drewno! Produkty te świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach prywatnych, ale też firmowych. Umożliwiają dotknięcie luksusu, stawiając się idealnie w każdym świetle.

 

Do jakiego stylu dopasujesz mozaiki Dunin? Przede wszystkim klasycznego, ale też tzw. ludwikowskiego, formy rustykalnej (opartej np. na drewnie), loftowej (z metalowymi wstawkami) czy stylu nowoczesnym. W każdym z tych przypadków możesz wykończyć wnętrze w oparciu o produkty marki Dunin, które znajdziesz w naszym asortymencie.

Jakie produkty Dunin przygotowaliśmy dla Ciebie?

W naszym asortymencie dostępne są różnego rodzaju produkty marki Dunin. To między innymi nowoczesna, delikatnie przeźroczysta i bardzo ciekawie oświetlana mozaika szklana. Jeżeli interesuje Cię coś pomiędzy klasycznym rozwiązaniem i nowoczesną formułą, to na pewno świetnym wyborem będzie mozaika ceramiczna.

 

Bogatą ofertę płytek marki Dunin wzbogaciliśmy o wersje matowe i błyszczące. Przygotowaliśmy wybór produktów o jednolitym kolorze lub zróżnicowaną mozaikę. Wszystko charakteryzuje jakość wykonania, świetna kolorystyka i proste ułożenie, z którym powinien poradzić sobie każdy fachowiec.

 

Już teraz zachęcamy do sprawdzenia ogromnego wyboru płytek Dunin w naszym sklepie. W razie problemów z decyzją lub wątpliwości względem specyfiki produktu – zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy pomogą każdemu Klientowi określić zapotrzebowanie i dopasować do niego elementy marki Dunin. Przypominamy również, że mamy także inne części armatury, glazury, wyposażenia łazienki, kabin, wanien i wiele innych! Poświęć chwilę i zapoznaj się z pełnym asortymentem prezentowanym w naszym sklepie!

Widok

© 2023 Banyo.pl wszelkie prawa zastrzeżone

pixel