help
Pomoc
Najczęściej zadawane pytania
phone
Infolinia32 445 34 34
pon - pt08:00 - 18:00
mail
info@banyo.pl
Odpisujemy natychmiast

Grohe Eurosmart New

Seria Eurosmart Grohe to elegancka, minimalistyczna i funkcjonalna konstrukcja baterii umywalkowych do stylowej łazienki. Prezentowane produkty łączą ze sobą wszystko, czego użytkownicy mogą od nich oczekiwać. Nie czekaj i poznaj dostępne propozycje już dziś. Gwarantujemy, że w Banyo.pl znajdziesz to, czego szukasz!

Łazienka to miejsce, w którym jakość wyposażenia ma szczególnie znaczenie. Panują tam zazwyczaj trudne warunki. Stale utrzymująca się wilgoci w powietrzu, nagłe zmiany temperatur (do skrajnie wysokich), kosmetyki i zabrudzenia, nie mają dobrego wpływu na nasze meble, czy pozostałe komponenty łazienkowe. Warto więc postawić na asortyment, który zagwarantuje Ci imponującą wytrzymałość, bezpieczeństwo i niezawodność – nawet po wielu latach eksploatacji. Bateria umywalkowa z nowej serii Eurosmart Grohe to najlepszy dowód na to, że można połączyć wysokogatunkowy artykuły z atrakcyjną ceną. Zaufaj naszemu doświadczeniu i poznaj wyroby, które wspólnie z naszym zespołem przygotowaliśmy w tej części sklepu.

Grohe to producent armatury łazienkowej, który cieszy się popularnością wśród konsumentów. Produkty wykonane są z imponującą dbałością o detale i z zastosowaniem najlepszych tworzyw. Dzięki temu są one uznawane za prestiżowe narzędzia wykorzystywane w luksusowych pomieszczeniach.

Bateria wannowa powinna pasować do pozostałych elementów armatury w łazience. Zadbaj zatem o kompatybilność stylu oferowanych konstrukcji, by stworzyć spójną całość wystroju wnętrza. Seria Eurosmart Grohe perfekcyjnie sprawdzi się zarówno przy zastosowaniu w prywatnych domach oraz mieszkaniach, jak i luksusowych obiektach noclegowych. Zadbaj zatem o komfort domowników i gości w eleganckim stylu.

Masz pytania? Zespół naszych specjalistów udzieli Ci odpowiedzi i pomoże wybrać asortyment zgodnie z Twoimi indywidualnymi oczekiwaniami. Seria Eurosmart Grohe to jedynie wierzchołek naszych możliwości, dlatego zachęcamy do zapoznania się z wyposażeniem od marki Grohe, który znajdziesz w pozostałych częściach sklepu Banyo.pl.

Widok
Grohe Eurosmart New S - bateria umywalkowa chrom 33265002Grohe Eurosmart New S - bateria umywalkowa chrom 33265002
531,00 zł288,82 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt
Grohe Eurosmart New - bateria wannowa ścienna chrom 33300002Grohe Eurosmart New - bateria wannowa ścienna chrom 33300002
645,00 zł355,86 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt
Grohe Eurosmart New L - bateria umywalkowa wysoka chrom 23537002Grohe Eurosmart New L - bateria umywalkowa wysoka chrom 23537002
829,00 zł454,59 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt

© 2023 Banyo.pl wszelkie prawa zastrzeżone

pixel