help
Pomoc
Najczęściej zadawane pytania
phone
Infolinia32 445 34 34
pon - pt08:00 - 18:00
mail
info@banyo.pl
Odpisujemy natychmiast

Blog

Do jakich wnętrz pasuje umywalka nablatowa? Jakie są jej zalety?

Do jakich wnętrz pasuje umywalka nablatowa? Jakie są jej zalety?

Na pytanie, do jakich łazienek pasuje umywalka nablatowa, dużo łatwiej odpowiedzieć wymieniając, do jakich nie pasuje. Umywalki stawiane na blacie świetnie komponują się z większością popularnych i modnych trendów w stylizacji wnętrz. To właśnie jedna z wielu zalet tego rodzaju umywalek. Na co zwrócić uwagę przy urządzaniu naszej łazienki w konkretnym, założonym przez nas stylu? Jak  wykorzystać oraz wyeksponować wszystkie zalety umywalek nablatowych? Odpowiedzi poznamy w tym artykule.


Przeczytaj więcej

Płytki imitujące drewno - do jakich pomieszczeń pasują i jak je wybrać?

Płytki imitujące drewno - do jakich pomieszczeń pasują i jak je wybrać?Na przestrzeni historii drewno było i nadal jest podstawowym materiałem stosowanym przy wykonywaniu konstrukcji budynków oraz elementów jego wykończenia. Jest ono materiałem mocno zakorzenionym w architekturze. Doceniamy wygląd i różnorodność rysunków jego struktury. Dziś możliwe jest cieszenie się tym wyglądem w połączeniu ze wszystkimi zaletami płytek - wszystko dzięki płytkom drewnopodobnym.
Przeczytaj więcej

Jaki brodzik prysznicowy wybrać? Jak dobrać go do kabiny?

Jaki brodzik prysznicowy wybrać? Jak dobrać go do kabiny?Najczęściej brodzik stanowi nierozłączną parę z kabiną prysznicową. Choć te produkty są sprzedawane oddzielnie, to bardzo ważne jest ich wzajemne dopasowanie. Jak więc dobrać odpowiedni dla nas brodzik do kabiny?
Przeczytaj więcej

© 2022 Banyo.pl wszelkie prawa zastrzeżone

pixel