help
Pomoc
Najczęściej zadawane pytania
phone
Infolinia32 445 34 34
pon - pt08:00 - 18:00
mail
info@banyo.pl
Odpisujemy natychmiast

Cerrad Batista - płytki gresowe

Postaw na sprawdzoną elegancję i minimalizm, wybierając płytki z serii Cerrad Batista Dust lub Cerrad Batista Marengo. Są to rozwiązania, które perfekcyjnie sprawdzą się zarówno w klasycznych stonowanych wnętrzach domów prywatnych, jak i w nowoczesnych projektach obiektów noclegowych. Zapraszamy do zapoznania się z płytkami, które przygotowaliśmy zarówno w tej części sklepu, jak i w pozostałych kategoriach. Zapewniamy jednak, że płytki gresowe Cerrad Batista to inwestycja na lata, która spełni wymagania wszystkich wymagających klientów i użytkowników.

Prezentowane serie płytek Cerrad Batista Marengo i Cerrad Batista Dust dostępne są w dwóch popularnych rozmiarach:
klasyczny kwadratowy 60 x 60 cm;
prostokątny 60 x 120 cm.

 

Dzięki temu istnieje możliwość dowolnej personalizacji wnętrza – niezależnie od tego, jaki efekt chcesz uzyskać. Oferowane płytki gresowe Cerrad Batista zostały wyprodukowane z dbałością o najwyższy standard jakości, co widać m.in. po opiniach konsumentów. Są to wyroby niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu inwestycja w taki produkt to zakup na lata.

Cerrad Batista Dust

Kiedy płytki gresowe Cerrad Batista Marengo lub Dust są odpowiednim wyborem? Szary, stonowany, matowy i spokojny odcień płytek to doskonały wariant do łazienki, kuchni, przedpokoju, korytarza lub pomieszczenia socjalnego w biurowcach. Jest to kolor i wykończenie, na którym o wiele słabiej widać różnego rodzaju zabrudzenia lub kurz, co dodatkowo nada elegancji wnętrzu, a Ty nie będziesz zmuszony/a codziennie myć i przecierać podłogi z najdrobniejszej warstwy kurzu. Są to zatem produkty funkcjonalne.

 

Nie ryzykuj i nie kupuj kota w worku. Z Banyo.pl zawsze otrzymujesz gwarancję satysfakcji z inwestycji i podjętych decyzji zakupowych. Wspólnie z zespołem naszych doświadczonych ekspertów przygotowaliśmy ofertę składającą się z wysokiej klasy produktów i realizując kompleksowe usługi z pełnym profesjonalizmem. Płytki gresowe Cerrad Batista są najlepszym przykładem wyrobów wysokogatunkowych, które udało nam się połączyć z atrakcyjną ceną – tworząc w ten sposób ofertę doskonałą. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych produktów, wszystkie najważniejsze informacje znajdują się w opisach.

Cerrad Batista Desert 60 x 60 cm - płytka gresowaCerrad Batista Desert 60 x 60 cm - płytka gresowa
90,90 zł
Produkt dostępny
Zobacz produkt
Cerrad Batista Dust 60 x 60 cm - płytka gresowaCerrad Batista Dust 60 x 60 cm - płytka gresowa
90,90 zł
Produkt dostępny
Zobacz produkt
Cerrad Batista Marengo 60 x 60 cm - płytka gresowaCerrad Batista Marengo 60 x 60 cm - płytka gresowa
90,90 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt
Cerrad Batista Dust 60 x 120 cm - płytka gresowaCerrad Batista Dust 60 x 120 cm - płytka gresowa
144,50 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt
Cerrad Batista Marengo 60 x 120 cm - płytka gresowaCerrad Batista Marengo 60 x 120 cm - płytka gresowa
125,59 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt

© 2024 Banyo.pl wszelkie prawa zastrzeżone

pixel