help
Pomoc
Najczęściej zadawane pytania
phone
Infolinia32 445 34 34
pon - pt08:00 - 18:00
mail
info@banyo.pl
Odpisujemy natychmiast

Deante Kostel

Baterie są jednym z najczęściej używanych elementów wyposażania we wnętrzu kuchni oraz łazienki. Ważna jest jednak nie tylko ich funkcjonalność, ale również forma i design. Od tego, na jaki model padnie wybór, zależy komfort użytkowników, a także spójność aranżacji i efektowny wygląd wnętrza. Mając tego świadomość, prezentujemy baterie Deante Kostel. Dlatego warto się nimi zainteresować?

Czym wyróżniają się baterie Deante Kostel?

Deante jest polską marką, która od lat dostarcza na rynek wyposażenie przeznaczone do kuchni oraz łazienki. 20-letnie doświadczenie daje solidną wiedzę na temat bieżących potrzeb współczesnego konsumenta. Dzięki współpracy ze znanymi projektantami firma oferuje produkty o zróżnicowanym i przyciągającym uwagę designie. Wśród nich jest seria Deante Kostel, która zdobywa zwolenników przyjemnymi w odbiorze wizualnym kształtami. Delikatne zaokrąglenia sprawiają, że baterie Kostel wyglądają niezwykle subtelnie i delikatnie. Dzięki temu stanowią idealny wybór dla estetów, którzy przykładają dużą uwagę do form wprowadzanych do aranżacji.
 

Baterie kuchenne Deante Kostel potrafią całkowicie odmienić wygląd wnętrza i wpłynąć na jego stylistykę. Pozostają przy tym w pełni funkcjonalnymi i wygodnymi w użytkowaniu elementami wyposażenia. Ich zmysłowe kształty świetnie komponują się z aranżacjami utrzymanymi w różnych stylistykach, w tym z wnętrzami klasycznymi oraz nowoczesnymi. W ofercie tej marki dostępne są zarówno baterie nablatowe przeznaczone do montażu przy umywalkach, jak i wannowe i bidetowe. Szeroka oferta reprezentowana przez serię Kostel pozwala utrzymać spójną stylistykę w aranżowanych wnętrzach.

Widok
Deante Kostel Bateria kuchenna BFK 062MDeante Kostel Bateria kuchenna BFK 062M
125,00 zł brutto/1szt.
Produkt dostępny
Ten produkt kupisz 15%taniej Kliknij aby aktywować
kod rabatowy LATO.
Kod rabatowy aktywny Obowiązuje do: 22.09.2024.
Zobacz produkt

© 2024 Banyo.pl wszelkie prawa zastrzeżone

pixel