help
Pomoc
Najczęściej zadawane pytania
phone
Infolinia32 445 34 34
pon - pt08:00 - 18:00
mail
info@banyo.pl
Odpisujemy natychmiast

Geberit Duofix

Geberit Duofix to seria produktów przeznaczonych do wykańczania łazienki. Zawiera akcesoria potrzebne do stworzenia instalacji podtynkowej. Każdy stelaż Geberit Duofix jest przewidziany do mocowania miski WC lub pisuaru. Ponadto wśród produktów znalazły się elementy ułatwiające jego zintegrowanie z pozostałymi materiałami wykończeniowymi.

Produkty Geberit Duofix ułatwią urządzanie nowoczesnych i atrakcyjnych wizualnie łazienek. Stelaże są przeznaczone do ułożenia elementów instalacyjnych i stworzenia konstrukcji nośnej dla akcesoriów łazienkowych. Geberit Duofix zestaw jest zaprojektowany w taki sposób, że bez żadnego problemu przeniesie przewidziane obciążenie. Jego budowa ułatwi też samo mocowanie akcesoriów WC, a także podłączanie przewodów wodnych i kanalizacyjnych. Stelaże można zastosować w miejscach, gdzie ściana nie jest wystarczająco nośna, żeby mocować na niej obciążenia.

 

Oferowany w tej grupie stelaż podtynkowy jest też wybierany z uwagi na poprawę estetyki obiektu. Poszczególne elementy sprawdzą się w przypadku konieczności schowania przewodów instalacyjnych za ścianą pełną lub wykonaną w konstrukcji suchej zabudowy. Można w ten sposób ukryć przed wzrokiem gości przewody, syfony, zawory i inne elementy instalacyjne. Do powierzchni stelaży Geberit Duofix można montować płyty gipsowe, a także wykańczać je za pomocą płytek ceramicznych. To sprawi, że cała instalacja będzie niewidoczna. Na zewnątrz pozostaną jedynie akcesoria ceramiczne WC i przyciski do obsługi spłuczki.

Geberit Duofix - bezpieczne i wytrzymałe instalacje sanitarne

W tej grupie znalazło się kilka bardzo funkcjonalnych i trwałych produktów. Pierwszym z nich jest Geberit Duofix UP320, czyli stelaż przewidziany do montażu podwieszanej miski WC. Zawiera spłuczkę podtynkową obsługiwaną z przodu. Ponadto Geberit UP320 ma wmontowane wyjścia na instalację doprowadzania czystej wody i odprowadzania ścieków. Kolejnym produktem z tej serii jest Geberit Duofix Basic. To stelaż przewidziany do montażu pisuaru, także wyposażony w mechanizm do spłukiwania.

 

Charakterystyczną cechą wszystkich produktów z linii Geberit Duofix jest ich bezpieczeństwo i funkcjonalność. Każdy element jest przystosowany do pracy z instalacjami łazienkowymi i otrzymał niezbędne do tego certyfikaty. Zapewnia trwałość połączeń instalacyjnych, a także długą żywotność. Do minimum ograniczono części, które z biegiem czasu mogłyby się zużywać i wymagać wymiany, ponieważ w przypadku instalacji zabudowanych jest to trudne.

 

Produkty Geberit to też stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Każdy stelaż jest zaprojektowany z myślą o obciążeniach mocno przekraczających standardowe użytkowanie. Stelaże są stabilne i umożliwiają mocowanie do powierzchni nośnych. Wyprowadzone z nich elementy przewidziane do mocowania sanitariatów są bardzo stabilne i zapewniają komfortowe użytkowanie.

 

W produktach Geberit zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne, takie jak elektroniczny zawór spłukujący. Część z nich można regulować i tym samym wpłynąć na ograniczenie zużycia wody. Dzięki temu instalacje będą nie tylko ekonomiczne, ale także bardzo wygodne w użytkowaniu.

Geberit Duofix - element montażowy do WC podwieszanego, UP320, H112Geberit Duofix - element montażowy do WC podwieszanego, UP320, H112
1 067,00 zł
Produkt w magazynie
Zobacz produkt
Geberit Duofix - wsporniki dystansoweGeberit Duofix - wsporniki dystansowe
76,00 zł
Produkt w magazynie
Zobacz produkt
Geberit DuofixBasic - element montażowy do pisuaru uniwersalny, dla armatury podtynkowej, H130 + elektroniczny zawór spłukujący do pisuaru, IRGeberit DuofixBasic - element montażowy do pisuaru uniwersalny, dla armatury podtynkowej, H130 + elektroniczny zawór spłukujący do pisuaru, IR
2 174,00 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt

© 2024 Banyo.pl wszelkie prawa zastrzeżone

pixel