help
Pomoc
Najczęściej zadawane pytania
phone
Infolinia32 445 34 34
pon - pt08:00 - 18:00
mail
info@banyo.pl
Odpisujemy natychmiast

Limone Babilon

Kolekcja Ceramica Limone Babilon

Marka własna PGC Polskiej Grupy Ceramicznej – CERAMICA LIMONE powstała w odpowiedzi na marzenia klientów o pięknych i jednocześnie komfortowych wnętrzach. Od 2013 roku oferta produktowa Ceramica Limone konsekwentnie się rozwija.

Stworzone kolekcje płytek ceramicznych są owocem umiejętnego łączenia klasycznych rozwiązań z najnowszymi trendami. Płytki Ceramica Limone są produkowane przez polskich i zagranicznych producentów, w najnowocześniejszych fabrykach, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Kolekcja Ceramica Limone Babilon to wyjątkowe płytki inspirowane kamieniem. Mogą służyć zarówno jako płytki podłogowe, jak i płytki ścienne. Płytki Limone sprawią, że Twoje aranżacje wnętrz pozostaną "świeże" przez długi czas. Ich uniwersalny charakter sprawia, że świetnie odnajdą się w stylu glamour lub w otoczeniu płytek imitujących drewno. Kamień sprawdzi się również w stylu skandynawskim. Spraw by magia gresu podłogowego odmieniła Twoje wnętrze. 

Płytki ceramiczne Ceramica Limone

Płytki Ceramica Limone odnajdą się na każdej podłodze. Kolekcja Babilon to także świetne rozwiązanie na ściany. To doskonały wybór gresu nie tylko do salonu, kuchni, łazienki, ale również przedpokoju, balkonów i pomieszczeń gospodarczych. Gresy szkliwione to produkty, które są perfekcyjnym materiałem wykończenia pod wieloma względami. Jego zastosowanie sprawi, że Twoja podłoga będzie odporna na uderzenia, zarysowania i ścieranie, w tym również na stukot damskich obcasów. Glazura jest niewrażliwa na wilgoć, a więc wysoka odporność na działanie wody sprawia, że jest idealnym materiałem do łazienki. Ceramiczne płytki wypalane są w wysokiej temperaturze, dzięki czemu niestraszne są im uszkodzenia mechaniczne. Wytrzymałość i antypoślizgowość, którymi cechują się płytki łazienkowe Ceramica Limone sprawiają, że wykończenie nigdy nie było tak proste. 

Ceramiczne płytki? Płytki podłogowe? Największy wybór tylko na Banyo.pl

Warto postawić na płytki inspirowane kamieniem w aranżacji opartej na połączeniu płytek podłogowych ze złotymi dodatkami. Gres na podłodze w salonie, a może kuchnia wykończona kamieniem? Płytki ceramiczne podłogowe doskonale komponują się z eleganckim wystrojem, gdzie dominuje wysoki połysk, marmur, biel lub subtelna satyna. Płytki drewnopodobne połączone z kamieniem to aktualnie bardzo modne zestawienie.

Płytki ceramiczne Ceramica Limone Babilon to bardzo wyjątkowy produkt na polskim rynku. Najlepsza ceramika i płytki, dostępne tylko na Banyo.pl!

Bestseller
Limone Babilon Beige 60 x 120 cm - płytka gresowa matowaLimone Babilon Beige 60 x 120 cm - płytka gresowa matowa
147,30 zł
Produkt w magazynie
Zobacz produkt
Bestseller
Limone Babilon Silver 60 x 120 cm - płytka gresowa matowaLimone Babilon Silver 60 x 120 cm - płytka gresowa matowa
147,30 zł
Produkt w magazynie
Zobacz produkt
Limone Babilon Grey 90 x 90 cm - płytka gresowa lappatoLimone Babilon Grey 90 x 90 cm - płytka gresowa lappato
157,20 zł
Produkt w magazynie
Zobacz produkt
Limone Babilon Silver 90 x 90 cm - płytka gresowa lappatoLimone Babilon Silver 90 x 90 cm - płytka gresowa lappato
162,00 zł157,20 zł
Produkt w magazynie
Zobacz produkt
Limone Babilon Grey 60 x 120 cm - płytka gresowa matowaLimone Babilon Grey 60 x 120 cm - płytka gresowa matowa
147,30 zł
Produkt w magazynie
Zobacz produkt
Limone Babilon Grey lappato 60 x 120 cm - płytka gresowa półpolerLimone Babilon Grey lappato 60 x 120 cm - płytka gresowa półpoler
157,20 zł
Produkt w magazynie
Zobacz produkt
Limone Babilon Silver lappato 60 x 120 cm - płytka gresowa półpolerLimone Babilon Silver lappato 60 x 120 cm - płytka gresowa półpoler
234,00 zł157,20 zł
Produkt w magazynie
Zobacz produkt
Limone Babilon Beige 60 x 120 cm - płytka gresowa lappatoLimone Babilon Beige 60 x 120 cm - płytka gresowa lappato
157,20 zł
Produkt na zamówienie
Zobacz produkt

© 2024 Banyo.pl wszelkie prawa zastrzeżone

pixel