help
Pomoc
Najczęściej zadawane pytania
phone
Infolinia32 445 34 34
pon - pt08:00 - 18:00
mail
info@banyo.pl
Odpisujemy natychmiast

RANKING: Najlepsze zestawy natryskowe 2023

2023-03-07
RANKING: Najlepsze zestawy natryskowe 2023

Nasze tegoroczne zestawienie zawiera 5 najnowocześniejszych modeli systemów natryskowych. Wszystkie zaprezentowane poniżej urządzenia łączy wielofunkcyjność, gustowny design i niezawodność. Co jeszcze warto o nich wiedzieć? Sprawdź.

Nr 1: kompletny system natryskowy Grohe SmartControl chrom

Ranking zestawów natryskowych 2023 otwiera kompletny system natryskowy SmartControl z termostatem. Jest to bez wątpienia jeden z najbardziej innowacyjnych projektów niemieckiej marki Grohe, międzynarodowego lidera branży łazienkowej. Całość składa się z: zestawu podtynkowego, baterii termostatycznej, deszczownicy dwufunkcyjnej 31 cm, słuchawki prysznicowej z wężem i przyłączem kątowym. Co wyróżnia ten model?

Zwróć uwagę na oszczędność detali i chromowaną powłokę, która podkreśli nowoczesny styl Twojej łazienki. Elementy zewnętrzne baterii natryskowych wykonano w technologii GROHE StarLight®. To właśnie ona sprawia, że urządzenie przez wiele lat wygląda elegancko i estetycznie.

Grohe SmartControl wyposażono w funkcje, dzięki którym codzienny prysznic stanie się prawdziwą przyjemnością. Mowa m.in. o takich rozwiązaniach jak: przełącznik SmartControl czy zabezpieczenie przeciw oparzeniom (GROHE SafeStop Plus®). Zestaw ma też wbudowaną opcję ekspresowej regulacji temperatury GROHE TurboStat®. Szybki i udany montaż ułatwi pakiet GROHE QuickFix™ – podręczne narzędzia, instrukcje i video-poradniki.

https://www.banyo.pl/pl/products/grohe-smartcontrol-kompletny-system-natryskowy-chrom-34705000-6214.html 

Nr 2: Grohe Euphoria XXL System 310 Cool Sunrise

Na liście najciekawszych zestawów natryskowych 2023 roku nie może zabraknąć modelu Grohe Euphoria XXL z deszczownicą Rainshower Cosmopolitan 310 mm. Ten system natryskowy ze ścienną baterią termostatyczną wyróżnia unikalny odcień, Cool Sunrise. Nazwa perfekcyjnie oddaje charakter barwy powłok, pokrywających deszczownicę, wąż, słuchawkę i baterię. Połączenie złota, żółci i mosiądzu wizualnie ociepla łazienkę. Kolor Cool Sunrise tworzy ponadczasowe duety z grafitowymi, czarnymi i białymi płytkami.

Oczywiście stylowy odcień nie jest jedynym atutem zestawu Grohe Euphoria XXL 310! Zwróć uwagę na prostotę i bezpieczeństwo jego obsługi. Produkt wyposażono m.in. w automatyczną blokadę wysokich temperatur SafeStop i w solidną głowicę termostatyczną TurboStat. Dzięki funkcji DreamSpray ustawisz dowolny stopień natrysku. Zapomnisz też o skręcającym się wężu i zapchanych kamieniem otworach słuchawki.

https://www.banyo.pl/pl/products/grohe-euphoria-xxl-system-310-cool-sunrise-system-natryskowy-ze-scienna-bateria-termostatyczna-cool-sunrise-26075gl0-9302.html  

Nr 3: Grohe Rainshower SmartControl 360 DUO

Nasza kolejna propozycja przypadnie do gustu fanom nowoczesnego wzornictwa i miłośnikom codziennych, relaksujących hydromasaży. Grohe Rainshower SmartControl, system natryskowy z baterią termostatyczną pozwala w pełni cieszyć się każdą chwilą, spędzoną pod prysznicem. Model wyposażono w prosty przełącznik: deszczownica-słuchawka i w 3 rodzaje strumieni: Grohe PureRain/Grohe Rain O2 spray i TrioMassage.

Powłoki Grohe Rainshower SmartControl wykonano z trwałej, lśniącej warstwy chromu. Urządzenie ma funkcję Water Saving i pozwala oszczędzać wodę. Biorąc prysznic, nie musisz martwić się, że woda będzie zbyt gorąca – funkcja SafeStop umożliwia bowiem blokadę temperatury do 38°C.

https://www.banyo.pl/pl/products/grohe-rainshower-smartcontrol-360-duo-system-natryskowy-z-bateria-termostatyczna-chrom-26250000-5744.html 

Nr 4: Grohe SmartControl SmartActive Cube 

Interesują Cię gotowe zestawy prysznicowe i systemy natryskowe z termostatem? Jeśli tak, koniecznie zwróć uwagę na stylowy, chromowany model Grohe SmartControl. Komplet składa się z termostatycznej baterii, dwufunkcyjnej, kwadratowej deszczownicy 310 mm, słuchawki z wężem i przyłączem kątowym. W pakiecie znajdziesz też elementy podtynkowe, narzędzia i prostą instrukcję montażu. 

Zestaw Grohe SmartControl Smart Active Cube łączy w sobie piękno, trwałość oraz wielofunkcyjność. Komfort zapewnia Ci prosty przełącznik SmartControl i technologia Grohe TurboStat®. Dzięki opcji Grohe SafeStop Plus® utrzymujesz optymalną temperaturę wody przez cały czas trwania kąpieli.

https://www.banyo.pl/pl/products/grohe-smartcontrol-smartactive-cube-kompletny-system-natryskowy-chrom-34706000-6201.html

Nr 5: Grohe Euphoria Cube System 150

Zestawienie najciekawszych zestawów natryskowych 2023 BANYO zamyka system natryskowy Grohe Euphoria Cube System 150. To propozycja dla osób, poszukających wysokiej jakości armatury w niewygórowanej cenie. Urządzenie ma średniej wielkości, kwadratową deszczownicę i poręczny prysznic z regulowanym uchwytem.

Wszystkie powłoki zewnętrzne Grohe Euphoria Cube System pokrywa warstwa chromu. Technologia Grohe Long-Life Shine sprawia zaś, że armatura wygląda nieskazitelnie, nawet gdy używasz jej bardzo często! Wystarczy przetrzeć baterię mikrofibrą, by szybko przywrócić jej blask. Słuchawkę i deszczownicę wzbogacono o silikonowe zabezpieczenia – dzięki nim ekspresowo pozbędziesz się kamienia i osadów.

https://www.banyo.pl/pl/products/grohe-euphoria-cube-system-150-system-natryskowy-z-przelacznikiem-do-montazu-sciennego-chrom-27696000-9195.html 

Spodobały Ci się nasze propozycje zestawów natryskowych? Masz pytania, dotyczące wybranych kompletów Grohe? Zachęcamy do kontaktu. Więcej informacji na temat nowoczesnej armatury łazienkowej znajdziesz w kolejnych wpisach na blogu BANYO.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2023

© 2024 Banyo.pl wszelkie prawa zastrzeżone

pixel